Kawiarnia w hotelu Domus Mater w Krakowie

Marzec 30, 2020/by aventador.12

Detale są ważne

O tym jak odbieramy pomieszczenia decydują detale. Wzajemne relacje pomiędzy materiałami i sprzętami sprawiają, że się dobrze czujemy lub odczuwamy niepokój. Jak to opanować w milionach proponowanych przez producentów rozwiązań? Najbezpieczniej jest powierzyć ten problem osobom wykształconym w tym kierunku. Pasjonatom swojej pracy, praktykom znającym realia budowy. W zależności od potrzeb są do dyspozycji architekci, projektanci i dekoratorzy wnętrz znający się na dostępnych materiałach i posiadający wiedze co gdzie i za ile. Oczywiście wiedza kosztuje, lecz brak wiedzy jest jeszcze droższy.
Marzec 12, 2018/by admin

Siedzisko w kabinie

Dla tych co potrzebują sobie posiedzieć podczas brania prysznica polecamy siedzisko w kabinie prysznicowej. Jest wiele modeli mocowanych do ściany, składanych jak i na stałe. Powyżej prezentuję jednak rozwiązanie zaprojektowane dla jednego z naszych klientów w formie stałej wykończone w płytce. Jest to też praktyczne rozwiązanie pod skosami, ponieważ w takiej przestrzeni i tak nie będziemy mogli zazwyczaj normalnie stanąć. Opcja tego typu siedziska staje się nagle luksusem, na który stać każdego. Koszt wykonania nie podraża w dużym stopniu całości inwestycji a możemy wprowadzić nowe walory estetyczne do pomieszczenia przy równoczesnym dodaniu nowej funkcji. Jak widać motto MAXDESIGNER: Możesz mieszkać lepiej! Nie bierze się z niczego.
Marzec 12, 2018/by admin

Piekarnik wyżej proszę

Często klienci zadają pytanie gdzie umieścić piekarnik, pod blatem czy może jednak wyżej w zabudowie meblowej typu komin. Od strony wygody użytkowania rozwiązanie z piekarnikiem umiejscowionym powyżej blatu roboczego w kuchni jest rozwiązaniem lepszym. Nie jest to fanaberia od strony designu lecz w pełni poparta pod kątem ergonomii idea. Dlatego zawsze jeśli jest ku temu możliwość w projektowanej kuchni proponujemy je swoim klientom.
Marzec 12, 2018/by admin

Walka o małą łazienkę

W przypadku ciasnych łazienek zawsze jest walka o każdy centymetr. Liczy się wszystko, projektowanie tego typu pomieszczeń zawsze jest wyzwaniem, a sukces przychodzi dopiero po wielu godzinach walki z różnymi wariantami i opcjami. Niekiedy trzeba sięgać do niestandardowych rozwiązań, przy równoczesnym zachowaniu uniwersalności i jak i świadomości o realnych kosztach realizacji projektu.
Marzec 12, 2018/by admin

Elegancko Stylowo Loftowo

Ta sypialnia łączy ze sobą surowość loftu, miękkość glamour, piękno materiałów, pomysł na detale. Jak na małe pomieszczenie to dużo. Pomimo tego jeśli całość jest przemyślana i proporcje dobrego smaku zachowane, powstaje wnętrze niebanalne i wyraziste. Dynamiczne i w takim samym stopniu sprzyjające relaksowi. Nowoczesne i przytulne zarazem. W projektach MAXDESIGNER zawieramy wiele z pozoru sprzeczności by tworzyć niezapomniane wnętrza. W pocie czoła wykorzystujemy wszystkie niedoskonałości lokalu na swoją korzyść, ponieważ na końcu ciężkiej drogi jest nagroda – zadowolenie inwestora.
Marzec 12, 2018/by admin

Toaletka w małej sypialni

Ujęcie z zrealizowanego już projektu. Tym razem prezentuje tylko fragment z całości. W pierwszej kolejności możecie zobaczyć jak udało się wkomponować toaletkę w sypialni przyjmując w priorytetach: dużo mebli do przechowywania. Jest miło, ciepło i bardzo klimatycznie. Da się? Pewnie, że się da!
Marzec 12, 2018/by admin

Łazienka dla wymagających

Dziś prezentuję dosyć świeży projekt łazienki. Powstał jakoś tydzień temu i nie ukrywam, że miło by było by wykonawcy stanęli na wysokości zadania. Opiera się na dosyć prostych rozwiązaniach lecz z pomysłem na motyw wiodący.
Marzec 12, 2018/by admin

Wc + Prysznic

Projekt wc z prysznicem jako aneks 😀 Projekt tego małego pomieszczenia jest dobrym przykładem na to, że funkcja powinna iść w parze z dekoracją. W momencie jak jest inaczej nie mamy już czystego projektowania lecz wrzucanie towaru.
Marzec 12, 2018/by admin

Repablo. Realizacja projektu w Poznaniu.

Kolejne ujęcie z otwartego już salonu w modą męską Repablo. Jednym z priorytetów narzuconym przez samych sobie było stworzenie przyjaznej mężczyźnie strefy dającej pełen komfort robienia zakupów. Podczas prac projektowych kładziony był duży nacisk na uzyskanie we wnętrzu atmosfery elegancji i poczucia czegoś więcej. W taki sposób i przy użyciu takich środków by zachować szczerość w twórczej wypowiedzi i nie móc nic udawać.
Marzec 12, 2018/by admin

Kilka słów o cegiełkach

Klinkiery jak i cegły licowe cięte z naturalnej cegły zadomowiły się na naszym rynku już na dobre. Dzięki poprawieniu dostępności tego asortymentu i ogromnemu wyborowi wśród wzorów z ulgą mogę stwierdzić, że jest w czym wybierać. Coraz częściej klienci sami proszą o umieszczanie "cegiełek" w swoich domach i mieszkaniach. Co my na to projektanci? Tak trzymać! Jak tylko są ciekawe materiały i wzory to należy z tego korzystać. Nie ograniczać się jedynie do farb. Wprowadzanie nowych materiałów we wnętrzu w sposób przemyślany i uporządkowany zawsze korzystnie wpływa na jego wygląd i to jak my się w nim czujemy. To ostatnie jest przecież priorytetem. Prawda?
Marzec 12, 2018/by admin

Salon kąpielowy

Salon kąpielowy zawsze powinien służyć relaksowi i tej wersji się trzymajmy. Dziś jedynie mała zajawka.
Marzec 12, 2018/by admin

Salon, Kuchnia i Jadalnia w jednym

Salon, Kuchnia, Jadalnia w jednym. Typowe połączenie w mieszkaniach ze względu na zawsze za małą powierzchnię względem funkcji. Lecz jak jest pomysł to można wnieść coś ciekawego do tego niby skazującego układu 🙂 Pamiętajcie! Możecie mieszkać lepiej! ... o ile macie projekt z MaxDesigner
Marzec 12, 2018/by admin

Przedpokój wita nas

Pierwszą rzeczą, która wita nas w domu/mieszkaniu jest przedpokój. Warto zatem poświęcić temu chwilę by zaprojektować tę przestrzeń tak by to powitanie było jak najprzyjemniejsze!
Marzec 12, 2018/by admin

Problem małej łazienki

Posiadając mieszkanie w bloku najczęściej jesteśmy skazani na małe łazienki. Nie rzadko marzą się nam salony kąpielowe 😊 Lecz tylko doświadczony projektant wnętrz potrafi to dwie rzeczy połączyć. Metrażu nie zmienimy – lecz za pomocą materiałów, gry światłem i złudzeniami optycznymi jesteśmy w stanie uzyskać efekt więcej niż zadawalający klienta. W MADESIGNER stajemy na głowie by „małe” stało się duże, by znaleźć klucz do każdego pomieszczenia. Wszystko to by mieszkało się lepiej.
Marzec 12, 2018/by admin

Salon Repablo w Warszawie

Wykonaliśmy kolejny projekt dla Repablo, tym razem jest salon w Galerii M1 Marki w Warszawie. Panowie Warszawiacy po dobre ubrania do Repablo!
Marzec 12, 2018/by admin

Wiatrołap w cale nie musi być oklepany!

Nie podchodźcie do wiatrołapu jak do gorszej strefy Waszego domu. To tu witacie swoich gości i stanowi pierwsze woow lub rozczarowanie. To, które się zdarzy zależy do Was! Dobrze zaprojektowany wiatrołap jest wizytówką każdego domu. Nie bójcie się aranżacji! Może być tylko lepiej 🙂
Marzec 12, 2018/by admin

Gwiazda podczas otwarcia Repablo w Poznaniu

Rafał Brzozowski był gościem specjalnym podczas otwarcia nowego salonu odzieżowego Repablo w Galerii Avenida w Poznaniu zaprojektowanym w MAXDESIGNER.
Marzec 12, 2018/by admin

Repablo w Poznaniu

Kolejna wspaniała realizacja projektu Maxdesigner. Wielkie podziękowania przesyłam zespołowi Repablo za zaufanie i odwagę. Dzięki takiej postawie powstają wnętrza wnoszące nowe wartości do otoczenia. Prawda jest taka, że funkcjonalność też może być piękna - nie koniecznie z tekturową twarzą. Z tego miejsca dziękuję również wszystkim tym, którzy przyczynili się do tej wspaniałej realizacji. Dzięki ciężkiej pracy wielu osób powstał nowy wizerunek marki. Wysokiej jakości produkty Repablo otrzymały godne siebie otoczenie. Panowie! Na zakupy do Repablo!
Marzec 12, 2018/by admin

Wspomnienie naszej poprzedniej strony

Lata lecą, projekty wykonywane są jeden po drugim to i MAXDESIGNER się zmienia. Dostosowujemy się do Waszych potrzeb. Tak jak my zmieniamy wasze domy, mieszkania, miejsca pracy tak i Wasz udział w naszą metamorfozę jest ogromny. Dziękujemy Państwu za lata współpracy i zaufania jakim nas obdarzacie. W tym miejscu w ramach wspomnień prezentuję jak wyglądaliśmy kiedyś.
Marzec 12, 2018/by admin

Łazienka Black&White

Zdecydowanie nie dla każdego, lecz w pełni podkreśla inność wyboru klienta. W zależności od proporcji między białym a czarnym jesteśmy w stanie wg powyższej dyscypliny uzyskać pomieszczenia jasne i przestronne jak i ciemne będące mroczne, tajemnicze lub esencjonalne. Dużo zależy również od doboru dodatków i dekoracji. Aby realizacja takiej łazienki zakończyła się sukcesem potrzebna jest pomoc architekta wnętrz. Osoby, która z łatwością dokona trafnego wyboru w pełni panując nad efektem końcowym już na etapie projektu.
Marzec 12, 2018/by admin

Realizacja na ul. Sołtysowskiej w Krakowie

Prezentuję kilka ujęć z zrealizowanego już projektu mieszkania na jednym małych osiedli w Krakowie. Wyszło wspaniale! Ukłony dla inwestorów i podziękowanie za możliwość uporządkowania chaosu.
Marzec 12, 2018/by admin

Lokal Strefa Wnętrz w katalogu Aquaform

Z niemałą przyjemnością prezentuję zaprojektowany przez MAXDESIGNER lokal Strefy Wnętrz w Krakowie na łamach oficjalnego katalogu firmy Aquaform. Producenta profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych. Jest to nie małe wyróżnienie, gdyż katalog z założenia nie zawiera ogromnej ilości zdjęć.
Marzec 12, 2018/by admin

Łazienka w mieszkaniu pod wynajem

Czy łazienka w mieszkaniu pod wynajem ze względu na swój nierzadko bardzo ograniczony budżet musi być równocześnie „tania” estetycznie. Zdecydowanie NIE!. Wszystko tkwi w szczegółach a dokładniej mówiąc w osobie podejmującej decyzje. Wielu pewnie się zdziwi, lecz decyzje nie podejmuje właściciel lokalu lecz osoba odpowiedzialna za wykonanie aranżacji jego wnętrz. Wynika to z bardzo prostej przyczyny. Architekt wnętrz jest osobą postronną a przez to i obiektywną. Posiada niemałą wiedzę w tym zakresie i doświadczenie. Jego chłodne spojrzenie pozwala na uzyskanie najlepszych efektów w określonym budżecie. To sprawia, że mieszkania pod wynajem zaprojektowane przez zawodowych projektantów, architektów czy dekoratorów wnętrz zdecydowanie wyróżniają się na tle pozostałych ofert.
Marzec 12, 2018/by admin

Loft w sypialni

Rozważmy czy da się stworzyć klimat loftu w sypialni nie posiadając sypialni w lofcie. Moim zdaniem powyższa idea jest jak najbardziej do zrealizowania, mnogość materiałów dostępnych na rynku niczym sprzyjające warunki pogodowe w pełni na to pozwalają. Mamy możliwość wyboru pomiędzy cegłami, betonami, blachami, drewnem, szkłem…. (wymieniać by można jeszcze chwilę). Obierając jakiś konkretny kierunek przy pomocy architekta wnętrz jesteśmy w stanie stworzyć wnętrza proste, aczkolwiek nie banalne. Dla niektórych surowe, dla innych ciepłe i pełne pięknych detali. Rada od MAXDESIGNER? Nie bać się! Współpracować ze specjalistami i cieszyć się tym czego się pragnie.
Marzec 12, 2018/by admin

Mieszkanie a’la loft

Co zrobić jeśli dysponujemy „zwykłym” mieszkaniem w bloku. Nie wyróżniającym się niczym nadzwyczajnym od innych obiektów tego typu, w sytuacji kiedy podoba nam się estetyka czysto przemysłowa. Najważniejsze to nie załamywać się, gdyż nie wszystko jest stracone. Obecnie dostępnych jest cała masa materiałów, mebli i dodatków wspaniale oddających przemysłową estetykę. Wiadomo, loftu z mieszkania nie zrobimy – lecz wprowadzić jego ducha owszem się da. Współpraca z dekoratorem wnętrz jest zawsze dobrym punktem wyjścia, ponieważ nikt inny nie jest w stanie przedstawić pełnej oferty możliwych opcji. Po obraniu kierunku przystąpienie do projektu wnętrz jest już czystą przyjemnością i dopełnieniem marzeń naszych klientów.
Marzec 12, 2018/by admin

Przedpokój w mieszkaniu

Miejsce naszego „M”, które wita nas jako pierwsze. Podczas jego aranżacji zawsze powstaje dylemat, którą z dwóch opcji wybrać. Może być surowy i pozbawiony z naszej osobistej stylistyki panującej w pozostałych pomieszczeniach. Staje się w tedy częścią mieszkania tylko o charakterze czysto oficjalnym nie dający przypadkowym spojrzeniom odgadnąć co jest dalej. Drugą opcją jest zaprzeczenie pierwszej. Przedpokój jest w pełni spójny z pozostałą częścią mieszkania podkreślając naszą prywatność za pomocą różnego rodzaju dekoracji.
Marzec 12, 2018/by admin