Biuro projektowe MAXDESIGNER
jest jednym z najbardziej wszechstronnych biur projektowych w Krakowie. Realizujemy projekty wnętrz każdego typu, od mieszkań i domów jednorodzinnych po przestrzenie użyteczności publicznej. Wieloletnie doświadczenie, znajomość materiałów i uporządkowany styl pracy, sprawiają, że możemy się pochwalić ogromną ilością naszych realizacji i co najważniejsze zadowolonych klientów.

W naszej pracy najważniejsze są potrzeby klienta, niekoniecznie realizacja sztuki dla sztuki. W ofercie posiadamy możliwość nadzoru autorskiego nad prowadzonymi pracami jak i kompleksowej realizacji projektu. Pracujemy w zakresie: architektura wnętrz, projekt i aranżacja wnętrz, home staging.

Nasza specjalność to wnętrza współczesne rozumiane na wszelkie sposoby. Od minimalistycznych i ascetycznych po kipiące od dekoracji i wymyślnych form. Nie boimy się wyzwań i ciągłego tworzenia coraz to nowych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Wszystko co robimy opieramy o funkcjonalność, ergonomię i wyczucie dobrego smaku, ponieważ komfort i wygodę naszych klientów stawiamy ponad wszystko.

Projektując wnętrze staramy się w jak największym stopniu spełnić oczekiwania klienta. Już od pierwszego spotkania kładziemy duży nacisk na pozyskanie informacji na temat gustu i przyzwyczajeń.

Większość zleceń realizujemy z obszaru położonego w okół Krakowa, Wieliczka, Skawina, Skotniki, Zabierzów, Słomniki, Miechów, Niepołomice…  Nie raz mieliśmy przyjemność projektowania wnętrz w odległych miastach, nie napotykając na trudności wynikające ze znacznych odległości.

Ze względu na mieszany charakter pracy biuro/budowa/sklepy, polecamy wcześniejsze umówienie się na spotkanie.
Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie u nas w biurze. Napisz lub zadzwoń. Nie czekaj, umów się już dziś!

Iwo Kędzierski Właściciel / Projektant

Wykształcenie: mgr Architekt Wnętrz, dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Architektura Wnętrz w 2004r.

Swoją zawodową przygodę zacząłem bardzo wcześnie, miało to miejsce jeszcze podczas nauki w II klasie liceum Sztuk Plastycznych w Krakowie. Była to kampania reklamowa asortymentu firmy Siemens dla jednego z partnerów handlowych. Od wczesnych lat przejawiałem tzw. zdolności plastyczne, które w sposób przemyślany rozpocząłem rozwijać w liceum, do którego uczęszczałem. Kolejnym krokiem było już określenie ścieżki zawodowej – którą to związałem z projektowaniem wnętrz wraz z wyposażeniem.

Po ukończeniu uczelni wyższej rozpocząłem współpracę z dużą firmą handlującą wyposażeniem wnętrz. Byłem odpowiedzialny za tworzenie wizerunku salonów należących do firmy jak i jej partnerów handlowych. Ponadto zajmowałem się również obsługą klientów detalicznych na terenie Krakowa. Dzięki tej współpracy odbyłem wiele szkoleń branżowych i nabrałem ogromnego doświadczenia, które różni teoretyka od praktyka.

Przebywanie na budowach nauczyło mnie projektowania z materiałów dostępnych dla klienta. Osobiście jestem osobą praktyczną i staram się w swoich projektach wnętrz przenieść tę cechę, tak aby moi klienci mieszkali mądrzej. Bo można! Sam proces projektowy to nie ściąganie towaru z półki. Tu liczy się wiedza techniczna jak i wyczucie smaku i estetyki.

Nieustannie poszukuję nowych rozwiązań i materiałów. Nie boje się łączyć różnych styli ze sobą, jeśli daje to możliwość stworzenia nowej jakości. Cenię sobie naturalność takich materiałów jak kamień, blacha, beton czy szkło i drewno. Ich estetyka jest ponadczasowa i niczego nie udaje. Pozwalają one na tworzenie wręcz nieskończonej ilości kombinacji i aranżacji. Wprowadzając nie rzadko do pomieszczenia niepowtarzalny dekor i charakter.

Zespół

MAXDESIGNER przyciąga i zaprasza do współpracy. Na co dzień współpracujemy z firmami zajmującymi się pracami wykończeniowymi we wnętrzach.

Nasi wykonawcy wykonują prace z zakresu:
– flizy i terakota
– malowanie, tapetowanie, gładzie
– wyburzenia i przeróbki
– hydraulika
– elektryka

Wszystkie czynności są realizowane przez wykwalifikowane osoby z wykształceniem i uprawnieniami zawodowymi.

Podczas wykonywania Projektu Pod Klucz jest to bardzo ważne, dlatego bazujemy tylko na sprawdzonych wykonawcach. Ponadto współpracujemy ze stolarniami co wielokrotnie ułatwia naszym klientom realizację projektu. Jest to gwarancja, że realizacja projektu wnętrz zostanie wykonana starannie i zgodnie z sztuką budowlaną.