Projekty wnętrz – Kraków i nie tylko

DESIGNER zajmuje się projektowaniem wnętrz o różnym przeznaczeniu. Swoją działalność prowadzimy w większości w mieście Kraków i jego okolicach. Nie jesteśmy zamknięci tylko do tego obszaru, chętnie przyjmujemy zlecenia z innych zakątków kraju i nie tylko. Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, zwracając szczególną uwagę na to jaka jest architektura wnętrza. Zapewniamy kompleksową obsługę, w ramach której oferujemy projekty wnętrz, wraz z ich realizacją i nadzorem autorskim. Celem, jaki przyświeca naszej twórczości jest projektowanie wnętrz zgodnie z oczekiwaniami klientów. Cenimy sobie niekonwencjonalne formy, toteż nasza aranżacja zawsze przedstawia ciekawe rozwiązania. Tym bardziej zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy nie chcą mieszkać banalnie i nudno.

W RAMACH USŁUG DODATKOWYCH Realizujemy inwestycje pod klucz.

Jest to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania i nie maja czasu by się temu samemu poświęcić. Współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi wykonawcami z zakresu: flizy, terakota, zabudowy g/k, hydraulika, elektryka, gładzie / malowanie, meble na wymiar. Jest to wyselekcjonowana grupa ludzi, dla których praca jest pasją. Prowadzimy całą realizacje projektu od etapu zamówień, poprzez nadzór nad poszczególnymi ekipami po efekt końcowy.

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję
x