O projektowaniu.

001 realizacje3

Projektowanie nie jest niczym innym jak podejmowaniem decyzji. Najważniejsze jest to by te decyzje były jak najlepsze i trafione w sedno. Mam na względzie zarówno gust klienta, obiektywne spojrzenie twórcy jak i możliwości samego wnętrza.

Osobiście uważam, że projekt może powstać na czymkolwiek … choćby nawet na serwetce w kawiarni. Ważne oczywiście jest to o czym już pisałem – na serwetce muszą być zawarte dobre decyzje.

Oczywiście dla klienta taka forma projektu jest nie do przyjęcia i nikt ode mnie jeszcze takiego projektu nie otrzymał. Chciałem natomiast odsłonić czym jest samo projektowanie, wizualizacje są tylko przekazem informacji. Przekazują wyniki podjętych decyzji. Decyzji, których Państwo tak oczekują ode mnie.

Nie przychodzicie do mnie po kolorowe obrazki lecz po to by mieszkać czy pracować lepiej. W gruncie rzeczy przecież chodzi o to by przebywać w pomieszczeniach zaprojektowanych konsekwentnie od strony wizualnej, jak i w pełni spełniających wszystkie normy ergonomii, nie zapominając przy tym o przyzwyczajeniach i zwyczajach zamawiającego.

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję
x